Jestem Justyna i mam wielką misję, którą jest wspieranie kobiet w osiąganiu niezależności i maksymalnego szczęścia.
Od lat pracuję jako mentor i pomogłam już tysiącom kobiet osiągnąć ich cele biznesowe oraz związane z rozwojem osobistym.
Jestem certyfikowanym coachem astrologii, astrolożką, nauczycielką jogi, coachem ajurwedy oraz wellnessu. Skończyłam kursy ze specjalizacją w hipnozie i hipnoterapii.

Prowadzę swój biznes od 5 lat, zajmując się astrologią oraz coachingiem z wielkim sukcesem tworząc niezwykle efektywne kursy oraz wspomagając kobiety w niesamowitym rozwoju. Zostałam nominowana do nagrody „Kobieta Przyszłości” przez Fundacje Forum Inteligentnego Rozwoju na łamach Forbes, gdzie też ukazał się wywiad o moim biznesie „Kosmiczna Bogini Biznesu”.

Zmieniam świat kobiet, dzięki pomocy na wielu płaszczyznach – mentalnej, emocjonalnej, spirytualnej i strategicznej. Dzięki temu, że posiadam wiedzę z zakresu pracy z energią jak również rozwoju biznesu łączę zapewniając klientkom niesamowite efekty. Kocham pracować z ambitnymi kobietami, które widzą głębie swojej pracy.

Mam silną biznesową intuicję, dzięki której zbudowałam swoją markę i pomagam budować kobiet ich własne. Wierzę, że rozwój biznesowy łączy się z rozwojem wewnętrznym. Wiem, że najlepszym opisem mojej dzielności są opinię moich klientek, dlatego polecam Ci przeczytać je na stronie kursów.
AKADEMIA SHAKTI
Zobacz dostępne programy grupowe
Kursy i programy, dzięki którym stworzysz biznes online i markę osobistą, które sprawią Ci soczystą satysfakcję oraz zarobią!